Címlap

Aktuális

 

 

A 2020/2021-es tanévben a kórusba felvett növendékek névsora:

 

 

 

Nagy-Ferenczi Réka

Czibere Anna

Báder Anna

Beck Tímea

Losó Natália

Letenyei Beáta

Fekete Dorottya

Szász Mirtill

Fodor Lora

Iván-Szilvási Andrea

Finch Laura

Városi Zsófia

Szajkó Kinga

Andrási Boglárka

Tóth-Heyn Kata

Varju Zita

Lőrinczi-Bíró Krisztina

Viola Eszter

Mátyássi Janka

Seres Dorka

Aszódi Pál

Kulik Anna

Tarnóczi Barnabás

Zsolnai Laura

 

 

 

Aki nem találja a nevét a névsorban, kérem, jelentkezzen másik kötelezően választható tantárgyra.

 

 

Bán Réka s.k.

 

 

 


 

2020-2021

ZENEISMERET TANSZAK

TERVEZETT ÓRAREND

 

TANÁR

HÉTFŐ

KEDD

SZERDA

CSÜTÖRTÖK

PÉNTEK

BARANYAI JUDIT

 

Kandó

2. o. 15.00-16. 30

EK 16.35-17.20

(3. o. 17.25-18.55)

Kandó

3. o. 15.00-16.30

1. o. 16.35-18.05

 

 

Kandó

4. o. 15.00-16.30

EK 16.35-17.20

 

DOBOS GYÖNGYI

Darus

EK 14:00-14:45

Piros

1. o. 15:00-15:45

Darus

1. o. 16:00-17:30

4. o. 17:30-19:00

Darus

EK 14:00-14:45

Piros

1. o. 15:00-15:45

Darus

2. o. 16:00-17:30

3. o. 17:30-19:00

 

 

 

GÓCZA DÁVID

Brassó

EK 14.30-15.15

1. o. 15.15-16.00

2. o. 16.00-16.45

3. o. 16.45-18.15

 

Brassó

EK 14.30-15.15

1. o. 15.15-16.00

2. o. 16.00-16.45

4. o. 16.45-18.15

 

 

MÉSZÁROS ANGÉLA

Kastélydombi

 

 

 

 

 

KONKOLYNÉ DR. KOVÁCS ILONA

 

 

Bókay

1. o. 13.45 - 15.15 EK 15.15 - 16.00

3. o. 16.00 - 17.30

Gyöngyvirág u. 10.

ZI 17.45 - 19.15

Bókay

2. o. 13.45 - 15.15 EK 15.15 - 16.00

4. o. 16.00 - 17.30

Gyöngyvirág u. 10.

ZI 17.45 - 19.15

 

MEDVENICS ÉVA

Vörösmarty

EK 14.00-14.45

1. o. 14.55-15.40

2. o. 15.50-16.35

3. o. 16.45-17.30

4. o. 17.40-18.25

Vörösmarty

EK 14.00-14.45

1. o. 14.55-15.40

2. o. 15.50-16.35

3. o. 16.45-17.30

4. o. 17.40-18.25

Gyöngyvirág u.10

Kórus 16.00-18.00

 

 

SZEREMI ERIKA

 

Kassa

EK 14.00 - 14.45

1. o. 14.50 - 16.25

4. o. 16.30 - 18.05

Vajk

EK 13.00 - 13.45

3. o. 13.50 - 15.25

Piros?

 

Kassa

EK 14.00 - 14.45

2. o. 14.50 - 16.25

3. o. 16.30 - 18.05

Vajk

EK 13.00 - 13.45

4. o. 13.50 - 15.25

Piros?

TEVELI DÓRA

 

Szt. Lőrinc

 

 

 

 

 

ZSÓK GYÖRGYI

Gyöngyvirág u. 7-9.

5/B 15.00-16.35

6/B 16.40-18.10

Gyöngyvirág u. 7-9.

1. o. 14.00-15.35

2. o. 15.40-17.10

EK 17.15-18.00

Gyöngyvirág u. 7-9.

3. o. 14.15-15.50

4/A 15.50-17.25

Ész1-2 17.30-19.00

Gyöngyvirág u. 7-9.

4/B 15.00-16.35

Ész3-4 16.40-18.10

Gyöngyvirág u. 7-9.

ZI 15.40-17.10

EK 17.15-18.00

 

 

 

 



 


 


 

 

Egyházzene tantárggyal bővül a Dohnányi Ernő Alapfokú Művészeti Iskola kínálata!

 

Az új képzésre hívogató plakát megtekintéséhez kattints ide.

 

 


 

Már a facebookon is megtalálhatóak vagyunk!
 
Az alábbi ikonra kattintva elérhető az Iskola hivatalos oldala: