Tisztelt Szülők, Kedves Gyerekek!

A Külső-Pesti Tankerületi Központ elrendelése szerint Zeneiskolánk irodája 2020. március 23-tól visszavonásig zárva tart.

Ügyeleti telefonszám: +36-30/358-6563

Tisztelt Szülők, Kedves Gyerekek!

A Kormány 1102/2020. (III.14.) Kormány határozata alapján 2020. március 16. napjától a Dohnányi Ernő Alapfokú Művészeti Iskolában is a nevelés-oktatás tantermen kívül, digitális munkarendben történik!

Fenti kormányrendelet értelmében a Zeneiskola területére növendék nem léphet be!

Kérem vegyék fel a kapcsolatot a főtárgy tanárral, illetve a csoportos oktatást végző pedagógussal az órák paramétereivel kapcsolatban.

A Zeneiskola irodája ugyanúgy működik reggel 8 órától délután 16 óráig: hívhatnak minket bátran, illetve várjuk email-jeiket, de kérjük a személyes ügyintézést minimalizálni.

Kérem, kövessék figyelemmel honlapunkat, melynek "Aktuális" f-ülén közvetlenül tájékozódhatnak a legfrissebb utasításokról, információkról!

Kérem, az indokolatlan pánik elkerülése végett tájékozódjanak a hivatalos kormányzati honlapról (https://koronavirus.gov.hu), illetve felhívom figyelmüket az alábbi linken található megelőzést segítő, tájékoztató videókra (https://koronavirus.gov.hu/megelőzés).

Kérem fentiek betartását!

Bán Réka s.k.

intézményvezető

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tisztelt! Szülők!

A II. féléves térítési- és tandíj befizetés 2020. február 17 - 21. között esedékes.

Kérjük, a befizetést az előszámlák mellékletének megfelelően átutalással rendezzék.

Köszönettel:

Zeneiskola

Tisztelt Szülők, Gyerekek!

A Dohnanyi Ernő Alapfokú Művészeti Iskola

felvételt hírdet a 2020/2021-es tanévre.

Részletek a felvételi fülön.

Tisztelt Szülők, Gyerekek!

A DOHNÁNYI ERNŐ ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA vezetősége

a 2019/2020-as tanévre a gyermekek által beadott kérelmekre az alábbi határozatot hozta:

A linkre kattintva megtekintheted a határozatot

Egyházzene tantárggyal bővül a Dohnányi Ernő Alapfokú Művészeti Iskola kínálata!

Az új képzésre hívogató plakát megtekintéséhez kattints ide.

Már a facebookon is megtalálhatóak vagyunk!

Az alábbi ikonra kattintva elérhető az Iskola hivatalos oldala: